Szukasz Tłumacza?

Więcej opcji

newsletter

Nie przegap żadnego szkolenia!

Nie wysyłamy spamu

Aktualności

BST życzy przyjemnego i smacznego długiego weekendu majowego! 🌞

Czytaj więcej
Aktualności

Informujemy, że mamy nowy, bardziej zoptymalizowany adres profilu na Facebooku. Dotychczasowy długi adres został zastąpiony krótką nazwą użytkownika: @bstorgpl

Czytaj więcej
Aktualności

Załączamy życzenia z okazji tegorocznych Świąt Wielkanocnych.

Czytaj więcej
Aktualności

Z wielkim żalem przyjęliśmy w tym tygodniu informację o odejściu prof. Jerzego Limona, którego bogata kariera obejmowała również zawód tłumacza.

Czytaj więcej
Aktualności

Z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS wraz z innymi organizacjami branżowymi zwróciliśmy się do Ministra Sprawiedliwości z prośbą o wprowadzenie przepisów zapewniających ochronę tytułu zawodowego „tłumacz przysięgły“ oraz nazwy „kancelaria/biuro tłumacza przysięgłego”.

Czytaj więcej
Aktualności

10 lutego 2021 roku Gdynia, w której od niedawna mieści się siedziba BST, obchodzi 95. rocznicę nadania praw miejskich. Z tej okazji życzymy miastu i jego mieszkańcom wszelkiej pomyślności i dalszego rozwoju 🙂

Czytaj więcej
Aktualności

Pierwsza niedziela lutego 2021 r. przyniosła miłą wieść ze świata mediów społecznościowych, bowiem profil Bałtyckiego Stowarzyszenia Tłumaczy na Facebooku osiągnął „magiczną” granicę 1000 fanów!

Czytaj więcej
Aktualności

Wspólnie z innymi organizacjami branżowymi zwróciliśmy się dziś do Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego z prośbą o uwzględnienie tłumaczy przysięgłych w drugim etapie szczepień przeciwko COVID-19.

Czytaj więcej
Aktualności

Stary — i trzeba przyznać bardzo nietypowy — rok pożegnaliśmy nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Członków. Miało ono miejsce tuż przed Gwiazdką i odbyło się online, jak na czasy pandemiczne przystało. Dzięki uzyskaniu kworum mogliśmy skutecznie przegłosować kilka ważnych uchwał, m.in. w sprawie jednolitego tekstu naszego statutu, który zostanie wkrótce opublikowany na naszej stronie.

Czytaj więcej
Aktualności

Poniżej zamieszczamy odpowiedź Ministerstwa Sprawiedliwości na pismo stowarzyszeń tłumaczy w sprawie umożliwienia tłumaczom przysięgłym korzystania z podpisu elektronicznego przy sporządzaniu tłumaczeń poświadczonych dla organów wymiaru sprawiedliwości.

© 2006–2021 Bałtyckie Stowarzyszenie Tłumaczy