Szukasz Tłumacza?

Więcej opcji

newsletter

Nie przegap żadnego szkolenia!

Nie wysyłamy spamu

Spotkania

Zapraszamy wszystkich członków stowarzyszenia na Walne Zebranie Wyborcze, które odbędzie się 10.06.2021 o godzinie 19.00.

Czytaj więcej
Spotkania

Już 10 czerwca o 19:00 odbędzie się Walne Zebranie Członków BST (online), podczas którego wybierzemy władze na nową kadencję.

Czytaj więcej
Spotkania

W związku ze zbliżającym się Walnym Zebraniem Członków BST w czwartek 15 kwietnia odbyło się zebranie Zarządu.

Czytaj więcej
Spotkania

Odbywający się w dniach 14–20 marca 2021 roku VI Kongres Tłumaczy dobiegł końca. Dziękujemy Lubelskiemu Stowarzyszeniu Tłumaczy zarówno za organizację wydarzenia, za jego ciekawy program, jak i za zaproszenie do udziału przedstawicieli naszego zarządu: Łukasza Mrzygłoda i Mariusza Stępnia.

Czytaj więcej
Spotkania

Po co w ogóle ta sprzedaż? Czego pragną klienci? Jak nie zepsuć pierwszego wrażenia? Jak zmienić niebezpieczny związek z klientem w długotrwałą relację?

Czytaj więcej
Spotkania

W dniach 14–20.03.2021 trwa VI Kongres Tłumaczy zorganizowany online przez Lubelskie Stowarzyszenie Tłumaczy, na którym są obecni również przedstawiciele naszego Zarządu: Łukasz Mrzygłód i Mariusz Stępień.

Czytaj więcej
Spotkania

Sobotni spacer hieronimkowy zorganizowany przy okazji Międzynarodowego Dnia Tłumacza zgromadził 20-osobową grupę chętną przejść się po urokliwych i interesujących zakątkach gdańskiego Głównego Miasta. Pod fachowym przewodnictwem pani Danuty Ślipy z Frajda nad morzem mogliśmy m.in. przyjrzeć się historycznym bramom i największemu średniowiecznemu dźwigowi Europy, zajrzeć do Bazyliki Mariackiej, a także usłyszeć mnóstwo ciekawostek i legend.

Czytaj więcej

Spotkania

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

Zbliża się nasze święto. Jak co roku, w imieniu Zarządu BST, zapraszamy serdecznie na trzygodzinny spacer z przewodnikiem, tym razem po Gdańsku.

Spotykamy się 3 października (sobota) o godzinie 15.00 przy Bramie Wyżynnej (od strony Zespołu Przedbramia – Muzeum Bursztynu).

Wspólnie przejdziemy najpiękniejsze ulice i zakamarki Głównego Miasta Gdańsk, poznamy jego niezwykłe bramy, ciekawostki i legendy. Zajrzymy do wnętrz Bazyliki Mariackiej, poczujemy ogrom największego średniowiecznego dźwigu w Europie – Żurawia i dowiemy się, co sprawiało, że Gdańsk przez wieki tak się bogacił. Podczas spaceru przeniesiemy się do XVI, XVII i XVIII wieku.

Spacer poprowadzi znakomita Danka Ślipy z Frajda nad morzem (www.frajdanadmorzem.pl)

Chętnych proszę o zapisywanie się na: l.poszumska@lamanchagdynia.pl

Dzieci, wnuki, mężowie, żony, partnerzy…wszyscy mile widziani 🙂

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!

Spotkania

W związku z wciąż niepewną sytuacją epidemiologiczną, postanowiliśmy przenieść walne zebranie Bałtyckiego Stowarzyszenia Tłumaczy do świata wirtualnego. Odbędzie się ono 30.05.2020 o godz. 8:45 (pierwszy termin). Każdy z członków BST otrzyma dane dostępowe (link i hasło) w tygodniu poprzedzającym walne zebranie.

Spotkania

Jak co roku, zapraszamy Was na spacer z okazji naszego święta. Tym razem pospacerujemy po Gdyni i odkryjemy jej tajemnicze, nieznane miejsca. Spacer rozpoczniemy na Placu Kaszubskim, w poniedziałek 30.09 o godzinie 17.00. Usłyszymy o lokalnych legendach związanych ze Szpitalem Miejskim, odwiedzimy najwęższą kamienicę w Gdyni, przejdziemy się ulicą Świętojańską, omówimy podziemia pod Kamienną Górą i odwiedzimy podziemną pracownię Brocken Neck. Zjemy pizzę na zapleczu Gdynianki, obejrzymy stare slajdy w kamienicy przy Kilińskiego 1, a potem….potem będzie jeszcze więcej niespodzianek i atrakcji.

Zapraszamy do zapisów e-mailem, na adres: l.poszumska@op.pl

© 2006–2021 Bałtyckie Stowarzyszenie Tłumaczy