Szukasz Tłumacza?

Więcej opcji

newsletter

Nie przegap żadnego szkolenia!

Nie wysyłamy spamu

Spotkania

Już za 3 tygodnie, a dokładnie w Międzynarodowym Dniu Tłumacza 30 IX, rozpocznie się konferencja online KTLC2021 — największe tego typu wydarzenie w Polsce!

Czytaj więcej
Spotkania

Dopiero co zakończył się Literacki Sopot i świeżo w pamięci mamy Plener Literacki w Gdyni, a tu ruszyła kolejna ważna impreza literacka w Trójmieście: 16. Nagroda Literacka GDYNIA. Festiwal Miasto Słowa!

Czytaj więcej
Spotkania

Już w czwartek 19 sierpnia Sopot zamieni się na 4 dni w Literacki Sopot. Tematem przewodnim jubileuszowej, 10. edycji będą Włochy. Jak piszą organizatorzy, „festiwal to nie tylko spotkania z literaturą i debaty, ale też możliwość udziału w targach książki, warsztatach, seansach kinowych czy czytaniach performatywnych”.

Czytaj więcej
Spotkania

We wtorek 29 czerwca 2021 r. odbyło się spotkanie online Zarządu i Komisji Rewizyjnej BST.

Czytaj więcej
Spotkania

W czwartek 17 czerwca 2021 wieczorem odbyło się Walne Zebranie Wyborcze Bałtyckiego Stowarzyszenia Tłumaczy.

Czytaj więcej
Spotkania

Zapraszamy wszystkich członków stowarzyszenia na Walne Zebranie Wyborcze, które odbędzie się 10.06.2021 o godzinie 19.00.

Czytaj więcej
Spotkania

Już 10 czerwca o 19:00 odbędzie się Walne Zebranie Członków BST (online), podczas którego wybierzemy władze na nową kadencję.

Czytaj więcej
Spotkania

W związku ze zbliżającym się Walnym Zebraniem Członków BST w czwartek 15 kwietnia odbyło się zebranie Zarządu.

Czytaj więcej
Spotkania

Odbywający się w dniach 14–20 marca 2021 roku VI Kongres Tłumaczy dobiegł końca. Dziękujemy Lubelskiemu Stowarzyszeniu Tłumaczy zarówno za organizację wydarzenia, za jego ciekawy program, jak i za zaproszenie do udziału przedstawicieli naszego zarządu: Łukasza Mrzygłoda i Mariusza Stępnia.

Czytaj więcej
Spotkania

Po co w ogóle ta sprzedaż? Czego pragną klienci? Jak nie zepsuć pierwszego wrażenia? Jak zmienić niebezpieczny związek z klientem w długotrwałą relację?

Czytaj więcej

© 2006–2021 Bałtyckie Stowarzyszenie Tłumaczy