Szukasz Tłumacza?

Więcej opcji

newsletter

Nie przegap żadnego szkolenia!

Nie wysyłamy spamu

Szkolenia

Zniżka na szkolenie medyczne BT Linguini

Biuro Tłumaczeń Linguini zaoferowało członkom BST kod zniżkowy na zbliżające się szkolenie medyczne.

W piątek 1 kwietnia w godzinach 17:30–19:00 odbędzie się szkolenie online pt. „Wprowadzenie do onkologii dla tłumaczy języka ukraińskiego”. Poprowadzi je Natalia Wiwczar, tłumaczka języka ukraińskiego i lektorka polskiego języka medycznego.

W części teoretycznej omówione zostaną następujące zagadnienia: synonimy, podział nowotworów, tłumaczenie rozpoznań, klasyfikacje, wyrażenia opisujące wzrost nowotworów, zaawansowanie, zajęcie innych tkanek, leczenie, skróty, a także najczęściej spotykane dokumenty z zakresu onkologii. W części praktycznej uczestnicy wspólnie przetłumaczą epikryzę wypisową pacjentki onkologicznej.

Uczestnicy po zakupie szkolenia otrzymają dostęp do pokoju webinarowego i udziału w szkoleniu na żywo, dostęp do nagrania i materiałów ze szkolenia na okres 6 miesięcy oraz certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

fot. Linguini

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy złożyć zamówienie poprzez stronę Linguini. Cena promocyjna wynosi aktualnie 200 zł, a dzięki kodowi zniżkowemu UKRAINA członkowie BST mogą ją jeszcze obniżyć o 50 zł, tak że koszt szkolenia wyniesie 150 zł. Po przejściu na wspomnianą stronę należy kliknąć najpierw przycisk ZAMÓW, a potem przycisk PRZEJDŹ DO KASY, który pojawi się w tym samym miejscu. Wówczas otworzy się strona z podsumowaniem zamówienia, pod którym znajduje się link z opisem Kod zniżkowy Dodaj. Po kliknięciu Dodaj należy wpisać w polu kod UKRAINA i kliknąć ZASTOSUJ. Potem pozostaje tylko uzupełnienie danych osobowych oraz sfinalizowanie zamówienia poprzez dokonanie płatności.

fot. Linguini

Polecamy!

© 2006–2023 Bałtyckie Stowarzyszenie Tłumaczy