Szukasz Tłumacza?

Więcej opcji

Szkolenia

02.03.2019 | Szkolenie – Autoprezentacja i wystąpienia publiczne

Zapraszamy na kolejne szkolenie z zakresu tzw. umiejętności „miękkich”. Tym razem porozmawiamy o tym, czym jest autoprezentacja, jak przygotować się do wystąpień publicznych, jak pracować z głosem i emocjami. Nauczymy się podstawowych technik aktorskich i sposobów na pokonywanie tremy.

Nie tylko dla tłumaczy ustnych!

Prowadzący:

Marta Kadłub Marta Kadłub: aktorka, terapeutka naturalna, magister kulturoznawstwa, studentka Life & Business Coaching. Autorka programów warsztatowych z zakresu autoprezentacji i wystąpień publicznych. Łączy wiele dziedzin, by móc w głębszy sposób poruszyć i prowokować do zmian.

Maciej Wizner: aktor, pedagog, instruktor teatralny, magister sztuki. Wykładowca Emisji głosu w WSB, doświadczony instruktor teatralny. Szuka dialogu między teatrem a wszechstronnym rozwojem młodzieży i dorosłych.

Opinie uczestników:

„Fascynujące warsztaty z autoprezentacji, obejmujące nieznane mi do tej pory aspekty”
„Warsztat przygotowany i poprowadzony pięknie i z dbałością o każdy szczegół. Marta podzieliła się swoją wiedzą oraz bogatym doświadczeniem wynikającym z Jej pracy, studiów i pasji. Cenna dawka inspiracji, odkryć i budowania większej świadomości swojego ciała. Dla mnie świetnie spędzony czas, dużo się nauczyłam i zrozumiałam w przyjemnej atmosferze. Warto się zapisać na kolejny, to dobrze zainwestowany czas i pieniądze ”

*Termin: *02.03.2019 (sobota), godz. 10.00-16:00
*Miejsce:* Hotel Aqua w Sopocie
*Cena:* 99 PLN dla członków BST i 209 PLN dla pozostałych chętnych

ZAPISY MAILOWO NA: l.poszumska@op.pl.

Liczba miejsc ograniczona (max. 15 osób)!

*Rachunek bankowy do wpłat:*

Bałtyckie Stowarzyszenie Tłumaczy
80-831 Gdańsk, ul. Piwna 56/57 m 1
82 1020 1811 0000 0102 0118 7491
tytułem: …… (imię i nazwisko), szkolenie: Autoprezentacja

© 2015 Bałtyckie Stowarzyszenie Tłumaczy