Szukasz Tłumacza?

Więcej opcji

Aktualności

Ubezpieczenie OC dla członków BST

Podjęliśmy współpracę z biurem brokerów ubezpieczeniowych ANOCORA SONDA Sp. z o.o., które w imieniu BST zbiera oferty i negocjuje warunki zbiorowego ubezpieczenia OC tłumaczy.

Jak na razie udało nam się określić nasze oczekiwania, czyli jak najniższa składka w przeliczeniu na osobę oraz jak najwyższa suma gwarantowana (t.j. wysokość ewentualnego odszkodowania, które ubezpieczyciel wypłaciłby w naszym imieniu poszkodowanemu klientowi), celujemy między 500.000 – 1.000.000 zł. Aktualnie najbardziej zaawansowane rozmowy toczą się z Hestią i PZU. Każdy ubezpieczyciel oferuje rabat, ale jego wysokość uzależniona jest od liczby osób, które przystąpią do zbiorowego ubezpieczenia, oraz od dotychczasowego bezszkodowego przebiegu działalności. Tutaj: 
OC.doc OC.doc (19.00 KB)
znajduje się oświadczenie o bezszkodowości. Bardzo prosimy o jego wypełnienie i przesłanie w formie elektronicznej do Andrzeja Wojtkuńskiego na adres:
andrzej.w@LSLINGUA.com

Nie trzeba drukować i podpisywać. W miejscu na podpis wystarczy wpisać imię i nazwisko. Dzięki tym oświadczeniom dowiemy się ile osób jest zaitneresowanych przystąpieniem do ubezpieczenia. To jest jedynie wstępna deklaracja i jej wypełnienie nie rodzi żadnych zobowiązań.

Zróbcie to jak najszybciej – najlepiej w ciągu kolejnych dwóch minut!

Małgorzata Grabarczyk

© 2015 Bałtyckie Stowarzyszenie Tłumaczy