Szukasz Tłumacza?

Więcej opcji

Aktualności

Zespół ds. Witryny BST

4 grudnia trzy dzielne internetowo kobiety, czyli Dorota Górak-Łuba, Magda Borowiak i Wioletta Lemieszko spotkały się po raz pierwszy jako zespół ds witryny BST.

Ich zadaniem jest przeszukiwanie Internetu i podsuwanie na naszej witrynie różnych informacji, które mogą być pożyteczne dla tłumaczy. Jeśli zdamy sobie sprawę, w ilu dziedzinach musimy tłumaczyć to pewnie mogłyby przekopiować całość światowych zasobów stron www, no ale miejmy nadzieję, że okażą się roztropne i rozważne! Zespołowi szefuje Dorota, która jest znana z pracowitości i konsekwencji, więc projekt ten jest skazany na sukces.

Wioletta, jako przysięgła, wzięła na siebie trud zarządzania FAQ-iem przysięgłych i wspólnie z Małgorzatą Grabarczyk będą wypracowywały praktyczne rozwiązania naszych odwiecznych dylematów moralnych: spinać – nie spinać, co jest kopią a co nie, oraz co nam wolno a czego nie. Na szczęście nie w życiu, ale w wykonywaniu funkcji tłumacza. Pamiętamy, że pan Bronisław Cieślik obiecał zaglądać do tej części naszej witryny i korygować ewentualnie zbyt dowolną interpretację przepisów.

© 2015 Bałtyckie Stowarzyszenie Tłumaczy