Szukasz Tłumacza?

Więcej opcji

Aktualności

Zebranie zarządu 14.09.2011

W dniu 14 września odbyło się zebranie zarządu BST. Omówiliśmy bieżące sprawy naszego stowarzyszenia.

  • Spacer BST. Zapraszamy na spacer Jarem Raduni w niedzielę 2 października. Wspólna rekreacja na świeżym powietrzu na pewno przyda się nam wszystkim.
  • Jesienne spotkanie połączone ze szkoleniem odbędzie się w sobotę 19 listopada. Zarezerwujcie ten termin już dziś. W programie m. in. omówienie znowelizowanego kodeksu tłumacza przysięgłego przez naszą wiceprezes ds. przysięgłych Gosię Grabarczyk.
  • Certyfikat przynależności BST, którego treść przygotowali Lidka Lewicka i Tomasz Kościuczuk, będzie dostępny na życzenie dla wszystkich członków naszego stowarzyszenia. Informacje w tej sprawie prześle Maria Gawriilidis.
  • Dzięki Kasi Wareckiej pojawiła się możliwość zorganizowania po nowym roku szkoleń prowadzonych przez znakomitego specjalistę pana Romana Kozierkiewicza, autora angielsko-polskich słowników finansowych dla wydawnictwa Beck. O kosztach i terminach informować będzie Gosia Grabarczyk.

Z pozdrowieniami

Wasz Zarząd

© 2015 Bałtyckie Stowarzyszenie Tłumaczy